Склад грамадскага савета

Друкаваная версія

Склад грамадска-кансультатыўнага (экспертнага) савета па развіцці прадпрымальніцтва пры Міністэрстве сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь

Фамилия, имя, отчество

Должность

Шульган Канстанцін Канстанцінавіч

Міністр сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь (старшыня Савета)

Шэдко Дзмітрый Генадзевіч

Першы намеснік Міністра сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь (намеснік старшыні Савета)

Івашкевіч Юрый Сяргеевіч

Намеснік начальніка ўпраўлення электрасувязі Міністэрства сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь (сакратар Савета)

Канаш Iгар Iгаравiч

начальнiк стратэгічных праектаў Міністэрства сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь

Рыбак Андрэй Анатольевіч

Старшыня Пастаяннай камісіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі

Ледаковіч Віталь Рамуальдавіч

загадчык аддзела па падрыхтоўцы законапраектаў і ўзаемадзеянні з Пастаяннай камісіяй па прамысловасці, паліўна-энергетычным комплексе, транспарце і сувязі Пастаяннай камісіі Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь па прамысловасці, паліўна-энергетычнаму комплексу, транспарту, сувязі і прадпрымальніцтву

Басько Уладзімір Віктаравіч

Генеральны дырэктар навукова-тэхнічнай асацыяцыі «Інфапарк»

Ананьеў Дзмітрый Вячаслававіч

Генеральны дырэктар Асацыяцыі кампаній інфармацыйных тэхналогій

Енін Сяргей Васільевіч

Выканаўчы дырэктар Грамадскага аб'яднання «Інфармацыйнае грамадства»

Клюйкова Алена Георгіеўна

Старшыня Праўлення Тэлекамунікацыйнага галіновага саюза (ТГС)

Нарэйка Андрэй Ігаравіч

Старшыня праўлення асацыяцыі «Белінфакам»

Сівадзедаў Сяргей Іванавіч

Генеральны дырэктар Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электрасувязі «Белтэлекам»

Сядзельнiк Алег Мікалаевіч

Генеральны дырэктар сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю «Беларускія хмарныя тэхналогіі»

Аўдзееў Iгар Уладзіміравіч

Дырэктар рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Нацыянальны цэнтр абмену трафікам»

Ільін Андрэй Анатольевіч

Дырэктар рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства "Нацыянальны цэнтр электронных паслуг»

Жадзькоў Сяргей Юр'евіч

Старшыня назіральнага савета закрытага акцыянернага таварыства «НАША ПОЧТА»

Федарэева Вольга Мікалаеўна

Начальнік упраўлення электрасувязі Міністэрства сувязі і інфарматызацыі

Баркоўская Алена Эдуардаўна

Начальнік аддзела паштовай сувязі Міністэрства сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь

Корзун Дзмітрый Мікалаевіч

Начальнік аддзел рэгулявання радыёчастотнага спектру Міністэрства сувязі і інфарматызацыі Рэспублікі Беларусь

Матусевіч Уладзімір Уладзіміравіч

Генеральны дырэктар Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі «Белпошта»

Бондараў Рыгор Рыгоравіч

Дырэктар закрытага акцыянернага таварыства «Тэхніка і камунікацыі»

Кандраценка Алег Васільевіч

Дырэктар таварыства з абмежаванай адказнасцю «Лайт Вэл Арганiзэйшн»